WITAJ W PROJEKTORNI

 

KIM JESTEŚMY I CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

W Projektorni pomagamy narzeczonym stworzyć wyjątkową oprawę ślubną, oferując modne zaproszenia ślubne oraz dodatki na przyjęcie weselne. W naszym sklepie odkryjesz obszerną kolekcję papeterii ślubnej, która zachwyci najbardziej wymagających. Dodatki ślubne takie jak winietki, karty menu, numery stołów itp. dopasowane są do stylu zaproszeń i tworzą harmonijną całość. Jesteśmy tu dla Was i pragniemy dodać blasku Waszym przyjęciom, oraz pozostawić cudowne wspomnienia. Motywacją do tworzenia jest uśmiech i zadowolenie Naszych klientów, dlatego staramy się aby wszystkie produkty spełniały Wasze wyobrażenia o idealnej papeterii.

Jesteśmy firmą oferującą zaproszenia ślubne i okolicznościowe. W ofercie mamy również dodatki ślubne takie jak winietki, karty menu, numerki na stoły i wiele innych. Z nami stworzysz także cudowną imprezę urodzinową lub chrzciny. Wszystkie akcesoria, które znajdziesz u nas w sklepie sprawią, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wielu osób.

Dbamy o detale i używamy najlepszych jakościowo produktów. Indywidualne podejście i miła obsługa to Nasz priorytet. Zapraszamy do współpracy.

CO NAS INSPIRUJE?

śledzimy trendy ślubne, aby wciąż być na bieżąco. Łączymy style, Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc Ci w przygotowaniach do wyjątkowego dnia jakim jest Wasz ślub.

POROZMAWIAJMY O TOBIE

Jesteś wyjątkową, posiadającą swój styl, przyszłą Panną Młodą, która poszukuje nowoczesnych, klasycznych lub rustykalnych zaproszeń ślubnych. Pragniesz aby papeteria była dopasowana do stylu i wybranej przez Ciebie kolorystyki, ale jednocześnie nie zrujnowała Waszego budżetu ślubnego.

SŁOWO O JAKOŚCI

Ogromną uwagę przykładamy do jakości wykonania zaproszeń ślubnych. Do projektów używamy najwyższej jakości papierów ozdobnych. Współpracujemy z najlepszymi na rynku drukarniami cyfrowymi. Nasz produkt końcowy jest dopracowany.